Порошенко виграв суд у “неукраїнського журналіста” Шарія

Автор: Володимир Хлєбников
19:12 31.12.2021

П’ятий президент та лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко виграв у Верховному Суді у справі за позовом підозрюваного у державній зраді блогера Анатолія Шарія.

Порошенко виграв суд у “неукраїнського журналіста” Шарія
оренда квартири Київ

Про це 31 грудня повідомила пресслужба “ЄС”.

Шарій вимагав від Порошенка спростування заяви, що він – “не український журналіст” і “працює на Росію”.

Верховний Суд підтвердив позицію Київського апеляційного суду.

ВСУ  у складі колегії суддів Третьої судової палати Касаційного цивільного суду постановив залишити касаційну скаргу без задоволення, а оскаржуване судове рішення суду апеляційної інстанції – без змін.

Читайте також: Зеленського викликали до суду за позовом Порошенка (ДОКУМЕНТ)

Нагадаємо, 10 січня 2019 року Петро Порошенко мав робочу поїздку до Рівненської області. Коли його запитали, “Чому в Україні переслідуються українські журналісти, в тому числі відеоблогер Шарій?”, Порошенко відповів: “Аж ніяк. Бо Шарій – не український журналіст… Тому що він працює на Росію. І Вам не раджу це питати”.

13 травня 2020 року Печерський суд Києва задовольнив позов Анатолія Шарія до колишнього президента Петра Порошенка про захист честі, гідності та ділової репутації.

Суд дійшов висновку, що Порошенко стверджував факт, а не давав оціночні судження, тоді як Шарій працював в ОБОЗ.ua, мав акредитацію до Верховної Ради як кореспондент “From-UA” і “Обозреватель”, а тепер має сайт Sharij.net і Youtube-канал.

Печерський суд не побачив доказів, що Шарій працює в інтересах Росії чи є російським журналістом. Він визнав недостовірною та такою, що принижує честь, гідність та ділову репутацію Шарія, заяву Порошенка про “неукраїнського журналіста” і його роботу “на Росію”.

Пізніше Київський апеляційний суд скасував рішення Печерського райсуду Києва.

Читайте також: Шаріївці напали на ветеранів “Азову” в метро – відео

Великий Київ у Google News

підписатися