Порошенко поговорив з Туском про шляхи протидії планам Кремля

Автор: Любава Лисичкіна
18:57 19.04.2021

Петро Порошенко провів переговори з Президентом Європейської народної партії, колишнім Президентом Європейської Ради Дональдом Туском.

Порошенко поговорив з Туском про шляхи протидії планам Кремля
Світлодіодне освітлення

Як  повідомив Порошенко, головною темою   переговорів  стала ескалація з боку Росії ситуації на Донбасі та шляхи протидії агресивним планам Кремля.

П’ятий Президент України, Голова політичної партії “Європейська Солідарність” закликав  європейських партнерів розглянути питання щодо посилення економічних та секторальних санкцій проти Росії.

Зокрема,   синхронізувати санкції  з останніми санкціями США та припинення реалізації політично вмотивованого проекту Північний потік-2, розміщення миротворчого контингенту ООН на території окупованих частин Донецької та Луганської областей, надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО та європейської перспективи.

“Щиро вдячний Європейській народній партії за незмінну багаторічну підтримку України у питанні відновлення суверенітету та територіальної цілісності. Незмінно високо оцінюю останні заяви ЄНП на підтримку України та дякую за ініціативу політичної групи партії щодо організації в Європарламенті на наступному пленарному тижні дебатів стосовно ситуації в Україні та безпекових загроз з боку Росії”, – додав Порошенко.

Нагадаємо, Порошенко переконаний, що нові санкції проти Росії мають зупинити зухвалі авантюри Кремля

Великий Київ у Google News

підписатися