Порошенко передав ще одному батальйону ТРО бронежилети, кулемети та набої

Автор: Великий Київ
12:15 23.03

Батальйон територіальної оборони «Скіф», який несе службу на підступах до столиці України, посилився додатковими засобами захисту та озброєнням.

Порошенко передав ще одному батальйону ТРО бронежилети, кулемети та набої

П’ятий президент України Петро Порошенко передав 75 бронежилетів, кулемети, набої та автомобіль пікап для потреб батальйону.

Політик подякував добровольцям, які ще у 2014 році стали на захист своєї держави.

Українці здивували світ і здивували Путіна. Продемонстрували небачену сміливість, патріотизм і професіоналізм. І продемонстрували, що ворога можна і треба бити. Я дякую всім, хто доєднався добровольцями до лав Збройних сил України, які ми з вами почали будувати в 2014-му. Черги у військкомати добровольців, які йшли прямо з Майдану, дозволили нам тоді зупинити російського агресора і відвоювати дві третини окупованого Донбасу“, – цитує слова п’ятого президент пресслужба партії “Європейська Солідарність”.

Читайте також: Порошенко закликав утриматися від політдискусій, які сприяють розбрату

Дуже важливо, що тоді присягу прийняли величезна кількість людей, які навіть не служили в Збройних силах, але за покликом серця встали на оборону держави. І зараз я тішуся бойовим складом Збройних сил України, перебудованих за останні вісім років, та підрозділів територіальної оборони“, – додав Петро Порошенко.

З перших днів російського вторгнення Петро Порошенко займається забезпеченням підрозділів тероборони та ЗСУ озброєнням і засобами захисту. Зокрема, Петро Порошенко взяв під патронат 206-й батальйон тероборони Києва та кілька підрозділів ТРО столичної області.

 

На замовлення Порошенка у Фінляндії закуплена броньована сталь для 2,5 тисяч бронежилетів, які виготовляються в Україні для потреб наших захисників. 450 бронежилетів вже отримали захисники Миколаєва. Також у ЗСУ та тероборону надійшли понад півтисячі кулеметів ПКМ. Загалом на озброєння та засоби захисту спрямовано понад 2 млн доларів США.

Порошенко також запропонував союзникам України план примушення Путіна до миру. Він містить розгортання програми ленд-лізу, надання засобів протиповітряної оборони та літаків для контролю над небом, нафтове ембарго проти Росії, розробку плану відбудови України та прискорення євроінтеграції.

Великий Київ у Google News

підписатися