Порошенко передав до стрілецького батальйону ЗСУ комплекти зв’язку та військове спорядження

Автор: Любава Лисичкіна
20:47 13.05

Сам політик назвав таку допомогу рутинною роботою у цей час та похвалився тим, що знає таких фантастичних, неймовірних людей.

Порошенко передав до стрілецького батальйону ЗСУ комплекти зв’язку та військове спорядження
Як  написав лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко, мова йде про допомогу для 23-го окремого стрілецького батальйона ЗСУ.
 
За словами політика,  по допомогу   звернувся комбат, якого Порошенко особисто знає  із 2014 року. Батальйон потребував обладнання зв’язку, бронежилети.
 
“Нічого незвичного. Звичайна рутинна робота. Для нас. Для них же – несподіванка і привід для посмішки на обличчі. Стане впевненіше, дії будуть ефективнішими, буде чим дати відбій ворогу.
23-й окремий стрілецький батальйон ЗСУ, де ми сьогодні, знаходиться на укріплених позиціях оборони”, – додав політик.
 
Разом із ГО Справа Громад, Фонд Порошенка, ГО “Res_Publica. Брати по Зброї” за три тижні  вдалося закрити потреби батальйону. Передали комплекти зв’язку, включно з ретрансляторами, мобільними станціями. А також бронежилети та інше військове спорядження.
 
“Радію, що комбат високо їх оцінив. Та тішуся, яким високим є моральний та бойовий дух наших воїнів. Фантастичні, неймовірні люди. І з якими спільно робимо все можливе, щоб ворог був розбитий, агресор був викинутий з української землі і перемога нарешті прийшла в Україну”, – зауважив Порошенко.
Нагадаємо, Порошенко заявив, що Україна, Європа та світ потребують “депутінізації”.
 

Великий Київ у Google News

підписатися