Поріг складання ЗНО-2020 можуть знизити

17:49 30.06

Через епідеміологічну ситуацію в Україні та пов’язані з нею складнощі в навчанні в 2020 році планують знизити поріг складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Відповідне рішення мають прийняти до того, як учасники отримають результати.

Поріг складання ЗНО-2020 можуть знизити

Про це у коментарі РБК-Україна повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко.

Вакуленко зазначила, що кількість вступників цього року не може бути меншою – тільки якщо вони самі не захочуть вступати.

За її словами, у 2020-му році поріг для складання ЗНО вже було зменшено для пробного тестування. Так, минулого року поріг складав 21 балл, а цього року на пробному – 19.

Поріг зазвичай встановлюється через три тижні після проведення тестувань. Ми будемо наполягати на тому, щоб поріг був нижче, ніж минулого року – нижче ніж 21″, – сказала вона.

Нагадаємо, цьогоріч основна сесія ЗНО стартувала із запізненням – 25 червня. Цьогоріч учнів шкіл, профтехів та студентів коледжів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Вони мають право пройти її за власним бажанням. У столиці на зовнішнє незалежне оцінювання зареєструвалася 31 тисяча осіб. 22 тисячі з них – випускники цього року. Майже 4 тисячі цьогорічних випускників, тобто кожен п’ятий, вирішили не здавати ЗНО.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...