Пацієнтка Охматдиту, яка отримала поранення внаслідок російської атаки, поспілкувалася з відомою акторкою.
Як розповіли в Охматдиті, зараз на лікуванні в закладі знаходиться 14-річна Поліна з Харківщини. Вона отримала важкі мінно-вибухові травми під час російської ракетної атаки на місто Ізюм. Через поранення дівчинка не може ходити, проте медики роблять все можливе, аби повернути її до звичного життя.

Одного дня, під час розмови з психологинею, Поліна поділилася своїм великим бажанням – зустрітися з Анджеліною Джолі. Втілити мрію допомогла команда фандрейзингової платформи United24.
Коли американська акторка почула історію Поліни, вона відправила їй листівку з теплими словами, а також зателефонувала Поліні по відеозвʼязку.

Дівчинка не могла повірити своїм очам, коли по той бік екрану побачила Анджеліну Джолі. Цей момент став важливим кроком на шляху до її одужання. Адже підтримка, віра та позитив – це те, що дає сили боротися й надихає рухатися вперед.
Відомо, чоловік із Німеччини став шансом на порятунок для хворої на лейкемію українки.