Популярну у дарничан стежку здоров’я оновлять до кінця року – що зроблять

Автор: Галина Ворона
16:27 08.09

“Київзеленбуд” замовив реконструкцію стежки здоров’я у північно-західній частині парку “Партизанська слава”. Роботи мають виконати до кінця 2021 року.

Популярну у дарничан стежку здоров’я оновлять до кінця року – що зроблять

Як повідомляє Дарницька РДА, згідно з оголошенням електронної системи державних закупівель ProZorro 1 вересня 2021 було укладено договір із підрядником “СК Строй Альянс”.

Він має виконати демонтажні роботи, облаштувати доріжки з піщано-гравійної суміші, встановити 46 лав і 46 сміттєвих урн та озеленити територію.

Зауважимо, стежка здоров’я в парку “Партизанська слава” – це природна бігова і велодоріжка у вигляді добре втоптаної грунтової стежки, місцями має покриття з гравію. Довжина понад 6 км. Вона починається за вулицею Старобориспільською і закінчується в Нікольському лісі, який межує з парком. Маршрут підходить для щоденних прогулянок через мальовничий парк і невеликий ліс з безліччю цікавих поворотів і гірок. Стежка існує давно і популярна серед місцевих велосипедистів. 

Нагадаємо, минулого року в парку “Партизанська слава” відкрили красень-водограй. Зараз тут триває капітальний ремонт стадіону з облаштуванням легкоатлетичних доріжок та спортивних майданчиків (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися