Попри ракетні удари та блекаути: у Київській опереті презентували музично-пластичну виставу “The Ball/Бал”

Автор: Марина Максенко
12:15 27.11.2022

У Національній опереті України відбулась прем’єра музично-пластичної вистави “The Ball /Бал” італійського режисера Маттео Сп’яцці за участі італійської балетмейстерки Каті Тубіні.

Попри ракетні удари та блекаути: у Київській опереті презентували музично-пластичну виставу “The Ball/Бал”

Про це повідомили у пресслужбі Київського національного академічного театру оперети.

“Прем’єра була запланована на 25 лютого, але через повномасштабне вторгнення в Україну, доля вистави довгий час залишалася невизначеною. Болючі втрати в колективі театру торкнулися цієї прем’єри – 24 листопаада у театрі відбулося прощання з артистом балету Вадимом Хлуп’янцем, який мав грати одну з ролей, але загинув, захищаючи Україну… Перший прем’єрний показ колектив театру присвятив Вадиму.
Енергетична, емоційно насичена, колоритна вистава стала для всіх присутніх у залі ще одним свідченням незламності, відданості, єдності. На показі був присутній Посол Італії в Україні Пьєр Франческо Зазо ( Pier Francesco Zazo )”, – йдеться у повідомленні.

Головним акцентом у виставі є акторська гра. Сама ж ідея відповідає фільму відомого італійського кінорежисера Етторе Сколе “Бал”, де вся історія побудована на пластиці.

Головна тема вистави – Італія та час, який охоплює період до 80-х років ХХ століття, тобто до того часу, коли з’явилися нові продукти цивілізації – мобільні телефони, планшети тощо. У центрі постановки – балетна зала та спостереження за тим, як відбувається комунікація-взаємодія між людьми.

У виставі немає тексту, немає розмов – усе транслюється через взаємозв’язок між персонажами, а діалог ведеться через пластику. Головний акцент саме на ній та на психологічно-емоційному стані кожного персонажа: з індивідуальними проблемами, комплексами, вадами, як у житті.

Постановка вистави здійснюється за підтримки Посольства Італії в Україні та Італійського Інституту культури в Україні.

Прем‘єрні покази вистави “The Ball /Бал” відбуватимуться 24, 25, 26 та 27 листопада.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин