Попрацював на славу: посадовця Фонду гарантування вкладів судитимуть за розтрату 19 млн грн

Автор: Любава Лисичкіна
18:43 25.02

Київською міською прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно колишнього уповноваженого Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за фактом розтрати активів банку ПАТ «АКБ Капітал».

Попрацював на славу: посадовця Фонду гарантування вкладів судитимуть за розтрату 19 млн грн
Як повідомляє  пресслужба Київської  міської  прокуратури,  колишній посадовець безпідставно підтверджував відсутність  заборгованості у окремих позичальників.
 
 В результаті таких дій з ряду об’єктів заставної житлової та комерційної нерухомості були незаконно зняті обтяження та заборона на відчуження, що у подальшому призвело до фактичної втрати цих активів для банку. Хоча чоловік достеменно знав про наявну заборгованість перед банком у кредиторів.
 
Висновками судово-економічних експертиз підтверджено збитки державі в особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на суму понад 19 млн гривень.
 
Обвинувальний акт направлено на розгляд до Шевченківського районного суду міста Києва. Санкція статті передбачає покарання від 7 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю.
 
До слова, митники знайшли в бандерольці з Кіпру специфічні “ліки”. 
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...