Понад 5500 соціально незахищених киян евакуйовано до країн Європи

Автор: Марія Супрун
17:29 12.03

До Європи евакуйовано понад 5500 киян із соціально незахищених категорій та тих, хто опинився у складних життєвих обставинах. Спеціальні евакуаційні рейси були організовані міською владою, спільно з «Укрзалізницею» та Центром взаємодопомоги «Спасемо Україну».

Понад 5500 соціально незахищених киян евакуйовано до країн Європи

Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Ми евакуювали 704 родини, у яких виховуються 1094 дитини з інвалідністю. Окрім того, 150 дітей-сиріт, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу. А з притулків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до європейських країн вирушили 123 дитини. Ще 12 дітей з прийомних родин, на щастя, також вже у безпеці за межами України», – зазначила Хонда.

Також евакуйовано  вихованців Святошинського та Дарницького дитячих будинків-інтернатів. Усього із цих двох закладів виїхало 176 дітей разом із супроводжуючими особами.

Заступниця голови КМДА додала, що на сьогодні в інтернатних установах Києва дітей немає – усі перебувають у безпеці.

Також, за її словами, були організовані спецрейси, які евакуйовували осіб з інвалідністю, людей похилого віку, багатодітні родини.

Нагадаємо, австрійсько-німецька евакуаційна місія доставила до Києва автобусами значну гуманітарну допомогу. З української столиці цими автобусами вивезли 160 дітей і матерів із маленькими дітьми для проживання у Відні (Австрія) чи Мюнхені (Німеччина).

Великий Київ у Google News

підписатися