Понад 360 млн переглядів на YouTube: режисерка з України номінована на «Греммі»

Автор: Любава Лисичкіна
23:24 16.11.2022

Нагадаємо, дівчина отримала престижну премію MTV Music Video Awards- 2021 в номінації «Найкраща режисерка».

Понад 360 млн переглядів на YouTube: режисерка з України номінована на «Греммі»
Світлодіодне освітлення

Мова йде про Таню Муіньо, яка знімає кліпи для українських зірок та світових знаменитостей, вдруге потрапила в номінацію престижної премії «Греммі». Режисерка претендує на нагороду в номінації «Найкраще музичне відео».

Зокрема, йдеться про її кліп для британського поп-виконавця Гаррі Стайлза As it Was, котрий вийшов у світ 7 місяців тому. Яскрава робота набрала вже понад 360 млн переглядів на YouTube.

За перемогу у номінації разом із Таню Муіньо боротимуться кліпи Адель (Easy on me), BTS (Yet to come), Doja Cat (Woman), Kendrick Lamar (The heart part 5) та Taylor Swift (All to well).

У 2019 році Таня стала режисером кліпу всесвітньо відомої американської співачки Кеті Перрі. У 2020 співпрацювала з іспанською виконавицею Розалією, яка була у списку номінантів на премію «Греммі-2020» у категорії найкращих нових виконавців.

У вересні 2020 на каналі в YouTube у Дмитра Монатіка вийшов мюзикл «РИТМ». Автором та продюсером мюзиклу є сам Дмитро Монатік, а режисером виступила автор більшості кліпів співака Таня Муіньо.  

Великий Київ у Google News

підписатися