Понад 130 пухнастиків знайшли нові родини під час Днів адопції у Києві

Автор: Вікторія Мілюта
13:45 24.06

Цими вихідними під час Днів адопції, які пройшли в Міжнародному виставковому центрі, новий дім знайшли 134 тварини.

Понад 130 пухнастиків знайшли нові родини під час Днів адопції у Києві

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень Володимир Прокопів.

«Впевнений, що всі, хто відвідав МВЦ вихідними, отримали масу нових вражень і точно замислилися про те, аби прихистити тваринку. Якщо ж говорити про конкретні результати Днів адопції, то радий повідомити, що новий дім знайшли 134 тварини: 72 собаки та 62 коти. Вітаємо нових власників і закликаємо всіх киян наслідувати цей приклад – не купувати, а брати тварин із притулків», – зазначив він.

Директор Департаменту захисту довкілля та адаптації до зміни клімату КМДА Олександр Возний відзначив, що рганізаторам вдалося провести не просто черговий захід із прилаштування тварин, а яскраву подію для всієї родини, де кожен мав заняття до душі.

Читайте також: Гарні справи малими не бувають: київські школярі шиють лежаки для тварин з притулку

«Для маленьких киян і киянок були облаштовані ігрові зони, для нових власників тварин були передбачені майстер-класи та тренінги, а для всіх без винятків відвідувачів – комфортні умови для знайомства з тваринами. Переконаний, що подібні заходи стануть гарною традицією для Києва», – наголосив він.

Кожен, хто прихистив тваринку, отримав приємні подарунки від партнерів: знижки на ветеринарні послуги та зоотовари, засоби для обробки від паразитів, а також запас корму.

Раніше «ВК» писав, що для хвостиків у столичному притулку шукають доглядальників.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин