Понад 12 500 підписів за день: перейменувати столичну вулицю на Печерську на честь Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі”

Автор: Любава Лисичкіна
22:28 08.05.2023

Лише за день петиція про перейменування столичної вулиці Німанська на честь Героя України, керівника батальйону “Вовки Да Вінчі” Дмитра Коцюбайла набрала понад 12 500 підписів. 

Понад 12 500 підписів за день: перейменувати столичну вулицю на Печерську на честь Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі”
Світлодіодне освітлення

Петицію № 12083 зареєструвала на сайті Київради відома актриса Ада Роговцева сьогодні зранку. До 13:00 петиція набрала 6 000 голосів, необхідних для розгляду головою КМДА Віталієм Кличком.  

Наразі кількість голосів продовжує збільшуватися.

Вулиця Німанська знаходиться у Печерському районі столиці та названа на честь річки Німан, що протікає у Калінінградській області РФ. 

Російські топоніми не мають бути вшановані в міському просторі столиці України. Київ повинен шанувати Героїв, які віддали життя за Незалежність України. Я пропоную перейменувати вулицю Німанську на честь легендарного комбата 67-ї окремої механізованої бригади, керівника батальйону “Вовки Да Вінчі” Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі”, – написала Роговцева. 

Збільшити кількість голосів та долучитися до увіковічення пам’яті захисника України, сучасного національного героя “Да Вінчі“ можна за посиланням.

Довідка: Дмитро Коцюбайло – комбат 67-ї окремої механізованої бригади, керівник батальйону “Вовки Да Вінчі”. Став першим добровольцем, який отримав звання Героя України прижиттєво. 

На війну він пішов у віці 18 років, і всі ці роки продовжував боронити державу. Дмитро Коцюбайло загинув в бою 7 березня 2023-го року, захищаючи Бахмут від російських окупантів. Йому було 27 років. Тіло Дмитра покоїться на Аскольдовій могилі – одвічному місці воїнської слави.

Дивіться також: Французький Бенксі намалював портрети загиблого героя Дмитра Коцюбайла

 

 

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися