Помер український генерал Гречанінов, який прогнозував Третю світову війну найближчим часом

Автор: Марія Супрун
20:05 21.11.2021

Сьогодні, 21 листопада, помер генерал-майор, президент Атлантичної Ради України Вадим Олександрович Гречанінов. Йому було 87 років.

Помер український генерал Гречанінов, який прогнозував Третю світову війну найближчим часом

Про це повідомив політолог, керівник Центру стратегічних досліджень Павло Жовніренко.

Сьогодні о 15-й помер генерал-майор, президент Атлантичної Ради України Вадим Олександрович Гречанінов – один з найпослідовніших борців за українську і євроатлантичну Україну. Вічна в світла пам‘ять…“, – написав Жовніренко.

Вадим Олександрович Гречанінов (нар. 25 квітня 1934) — генерал-майор у відставці, доктор військових наук, академік, почесний президент Атлантичної Ради України, голова наглядової ради Інституту міжнародних досліджень і оборонної політики. В минулому помічник Президента України з військових питань, начальник Центру оперативно-стратегічних досліджень Міністерства оборони України.

Останнім часом генерал мешкав в місті Києві. У нього залишилася дружина Валентина Гречанінова. Його син Ігор помер від раку у 2014 році.

Додамо, що в своїх інтерв’ю Гречанінов прогнозував, що світ рухається до Третьої світової війни, яку має намір розв’язати Росія. Також він заявляв, що ми беззубо і безграмотно віддаємо Донецьк.

 

Великий Київ у Google News

підписатися