Помер співак Віталій Білоножко

На 71-му році життя помер український співак, естрадний виконавець Народний артист України Віталій Білоножко. Разом з дружиною, Народною артисткою України Світланою Білоножко, він заснував Міжнародний фестиваль родинної творчості "Мелодія двох сердець".

Про це повідомляють колеги артиста та Буринська міська рада, звідки родом співак.  

Довго не міг зібратись з думками та словами, сльози душать кожен раз…писати ці рядки для мене дуже важко. Сьогодні відійшов у вічність мій друг,справжня Легенда української естради, Народний артист України – Віталій Білоножко. Не віриться, що його оксамитовий бас, тембр якого не можливо сплутати з іншими голосами ми більше, нажаль, не почуємо наживо. Доля подарувала мені дружбу з родиною Білоножків ще в середині 80х років. Скільки міст, країн і континентів ми обʼїздили з Віталіком з концертами, як часто подорожували з гастролями в одному купе”, – написав співак Павло Зібров.

Він згадує Віталія Білоножка як дуже добру людину, уважного та надійного друга, а також гарного чоловіка, батька та дідуся.

За словами Зіброва, Віталій Білоножко був “професіоналом від Бога, в репертуарі якого була й опера, світові шлягери, класика, українські народні та естрадні пісні”.

Причини смерті артиста поки не повідомляють.

Що відомо про Віталія Білоножка

Віталій Білоножко народився 11 червня 1953 року у селі Слобода Буринського району на Сумщині.

Закінчив Сумське музучилище та Київську національну консерваторію імені П. І. Чайковського. Водночас працював солістом Київського театру естради на Подолі, а згодом – солістом Держтелерадіо України.

Виступав дуетом разом з дружиною Світланою.

У грудні 1995 року отримав звання народного артиста України. 

Віталій Білоножко викладав на кафедрі естрадного співу Київського національного університету культури і мистецтв.

Першими піснями, записаними Білоножком на радіо, стали твори Максима Дунаєвського “Все пройдет” та “Городские цветы”. Згодом артист знайшов собі постійних авторів — Олександра Злотника та Олександра Осадчого.

У 1994 році фірма “НАК” випустила 2 компакт-касети під спільною назвою “Ярмарок”, ще через рік — “Яблуневий туман”.

Загалом співак випустив 6 компакт-дисків в Україні, США та Канаді, антологію власної творчості та 12 аудіокасет.