Помер один із найближчих соратників Зеленського

14:42 15.01

Вчора, 14 січня, після важкої хвороби, помер один із найближчих соратників Володимира Зеленського – співуправляючий партнер юридичної компанії HillMont Partners Сергій Нижній.

Помер один із найближчих соратників Зеленського

Про це повідомляє Telegram-канал «Банковая». 

“Сергій працював із Зеленським з часів “95-го Кварталу” і був спонсором виборчої кампанії. У нього залишилися дружина і троє дітей”, – йдеться у повідомленні.

Уточнюється, що він був важливим консультантом у складних конфліктах між інвесторами і державою.

Також інформацію про смерть Нижнього підтвердив перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук.

“Це жахлива новина. На 41 році пішов із життя видатний український юрист, співкеруючий партнер юридичної компанії HillMont Partners та надзвичайно чудова людина Сергій Нижній. Ти завжди був відвертим та щирим. Ти був суперпрофесіоналом в юридичній справі. Ти був гарним другом та справжнім українцем. Я щиро співчуваю всій твоїй прекрасній родині. Я дякую, що мав можливість цей відрізок земного часу товаришувати з тобою”, – написав у Facebook Cтефанчук.

Сергій Нижній входив до найближчого оточення чинного президента України Володимира Зеленського. Зокрема, він консультував студію “Квартал 95”, художнім керівником якої був Зеленський до обрання главою держави. Окрім того, він був одним зі спонсорів президентської кампанії Зеленського. У 2007 році Нижній балотувався до Верховної Ради за списком “Нашої України – Народної самооборони”, але до парламенту не пройшов. Був помічником нардепа від НУНС Миколи Катеринчука. Щодо юридичної практики, то Нижній спеціалізувався здебільшого на супроводі комерційних та інвестиційних спорів, транскордонних судових спорів.

Нагадаємо, раніше померла видатна піаністка Аріадна Лисенко.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...