Помер колишній керівник київського метро Микола Балацький

14:36 20.07.2020

Пішов з життя колишній керівник КП “Київський метрополітен” Микола Євтихійович Балацький. Він очолював підприємство 17 років з 1985 по 2003 рік. За цей час було відкрито 12 станцій Сирецько-Печерської лінії, а також станцію «Театральна» та електродепо «Оболонь».

Помер колишній керівник київського метро Микола Балацький

Про це повідомляє пресслужба столичної підземки.

“Колектив Київського метрополітену висловлює глибокі щирі співчуття з приводу смерті Балацького Миколи Євтихійовича”, – йдеться в повідомленні.

Микола Євтихійович Балацький народився у Київській області у 1936 році. Закінчив Харківський інститут інженерів залізничного транспорту. Пройшов трудовий шлях від диспетчера до головного інженера Харківського трамвайно-тролейбусного управління. У 1985 році був призначений начальником Київського метрополітену.

Період його роботи припав на непрості 90-ті роки, часи “перебудови”. Не зважаючи на складнощі, Микола Євтихійович Балацький дбав про підприємство, його розвиток та безперебійну роботу для пасажирів. Крім того брав активну участь у громадській роботі.

Отримав високі державні відзнаки за свою працю. Він був кавалером ордену “За заслуги” I та II ступенів, отримав знак “Почесний залізничник”, звання “Заслужений працівник транспорту України” та нагороджений знаком “Почесний працівник метрополітену”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...