Полив, ліхтарі та скульптура: киян кличуть прийти на обговорення капремонту скверу Дмитра Коцюбайла

Автор: Любава Лисичкіна
21:48 27.05

Основна ідея концепції капремонту зеленої зони – зберегти пам’ять про Героя України. Планується встановлення пам’ятних плит та скульптури на честь Дмитра Коцюбайла.

Полив, ліхтарі та скульптура: киян кличуть прийти на обговорення капремонту скверу Дмитра Коцюбайла
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє  “Київзеленбуд”, обговорення концепції капітального ремонту скверу заплановано на  28 травня, об 11.00, за адресою провулок Хрестовий 12/14.

На ділянці заплановано:

  • облаштувати дорожньо-стіжкову мережу з покриття ФЕМ, встановити поливо-зрошувальну систему, зовнішнє освітлення, сучасні лави та урни, здійснити озеленення;
  • створити повну доступність для всіх груп населення;
  • облаштувати  дитячий майданчик з елементами інклюзивності.

Задля безпеки передбачено встановлення відеоспостереження та тривожної кнопки.

Читайте також: Вулиці у Києві назвали на честь Гліба Бабича та Дениса Монастирського, сквер – іменем Дмитра “Да Вінчі” Коцюбайла

Нагадаємо, Дмитро Коцюбайло пішов воювати у 18 років, і всі ці роки продовжував боронити державу. У 2014 році він зазнав важкого поранення у Пісках Донецької області. Після одужання повернувся на фронт.  

17 березня 2016 року був призначений командиром 1-шої окремої штурмової роки легендарних “Вовків Да Вінчі”. 7 березня 2023 року був поранений в бою. 

10 березня 2023 року відбулось прощання з “Да Вінчі” в Києві на Майдані Незалежності. Поховано захисника на Аскольдовій могилі.

Великий Київ у Google News

підписатися