Полярники купаються, пінгвіни вболівають: українське Водохреще в Антарктиді (ФОТО)

Автор: Леся Москаленко
23:44 19.01.2022

Українські полярники на станції “Академік Вернадський” перевершили всіх “моржів” в ополонках.

Полярники купаються, пінгвіни вболівають: українське Водохреще в Антарктиді (ФОТО)
Світлодіодне освітлення

Водохреще вони відзначили зануренням у Південний океан. Зимівники повідомили, що антарктичне літо у розпалі, температура повітря сьогодні була 0 градусів за Цельсієм, а температура води мінусова – 1,2 градуси за Цельсієм.

Напередодні свята акваторія біля станції «Академік Вернадський» якраз звільнилася від льоду, хоча до цього кілька місяців все навкруги було вкрите крижинами.

 Купалися українські полярники разом із французькими колегами, які зараз саме перебувають на українській антарктичній станції. Французькі науковці нещодавно прибули на українську антарктичну станцію, щоб вивчати зміни клімату та вплив людської діяльності на екосистеми Антарктики.

А на Водохреще мимохіть дослідили і вплив купань у крижаному океані на організми полярників. Як повідомляється на сторінці 26-ї Української антарктичної експедиції у Facebook, учасників запливу супроводжували пінгвіни та антарктичні поморники вкупі з менш рішучими колегами, які не наважилися лізти у воду.

Фото зі сторінки «26-та Українська антарктична експедиція» у Facebook

 

Нагадаємо, у Києві не обійшлося без інцидентів. Компанія молодиків на підпитку після пірнання, очевидно, відчули небувалий прилив енергії: обсипали піском інших “моржів”, оголяли чоловічі принади, нецензурно лаялися і поводились голосно. Все закінчилося бійкою прямо під час молитви. Потім “буйних” хлопчаків забрали поліціянти.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися