Польський перевізник скасовує безкоштовний проїзд для біженців з України

Автор: Володимир Хлєбников
06:27 27.06

Польський залізничний перевізник PKP Intercity з 1 липня припиняє надавати безкоштовні квитки біженцям з України.

Польський перевізник скасовує безкоштовний проїзд для біженців з України

Про це повідомила пресслужба PKP Intercity.

До 30 червня громадяни України можуть безкоштовно подорожувати лише з та до міст, розташованих на східному кордоні Польщі, а саме: Хелм, Дорогуськ, Люблін, Грубешув, Перемишль, Загуж, Ярослав та Жешув.

До кінця червня послугами PKP Intercity скористалися понад 2,3 мільйона громадян України.

Останні місяці підтвердили важливість PKP Intercity як національного пасажирського перевізника. У найкоротші терміни було забезпечено рухомий склад, і сотні працівників були залучені для прийому першої хвилі біженців. Цей час довів, що залізниця – це засіб пересування, на який можна покластися – як щодня, так і в кризових ситуаціях“, – наголосив залізничний перевізник.

Читайте також: Пошкодження мережі на залізниці в Польщі: київські потяги затримуються на понад 10 годин

Для біженців з України існує спеціальна гаряча лінія українською мовою для громадян України, які хочуть отримати інформацію рідною мовою про розклад руху поїздів та інші пасажирські теми.

Важливо. У Польщі наразі проживають понад чотири мільйони біженців з України, переважно жінки з дітьми й люди похилого віку. З 1 липня уряд Польщі більше не буде виплачувати 40 злотих (близько 276 грн) на день на харчування і проживання біженців з України.

Великий Київ у Google News

підписатися