Польська поліція уточнила кількість загиблих українців у ДТП в Польщі

Автор: Любава Лисичкіна
21:12 06.03

Польська поліція уточнила кількість жертв дорожньо-транспортної пригоди за участю українського автобуса. В автобусі, який їхав із Познані до Херсона, перебували 57 громадян України, в тому числі двоє водіїв.

Польська поліція уточнила кількість загиблих українців у ДТП в Польщі

Як  передає  польська агенція RMF24, заступник районного прокурора Пшемисля Беата Сарзецька вже завершила огляд місця аварії.

Наголошується, що в автокатастрофі загинуло п’ятеро українців, 39 були госпіталізовані.

“На місці аварії вдалося впізнати трьох з п’яти загиблих – документи у цих людей були при собі. Це одна жінка і двоє чоловіків. Особистість двох інших буде визначено. Все, що відомо, це те, що вони були жінками”, – повідомляє видання.

Як відомо, у Польщі потрапив у ДТП рейсовий автобус Познань-Херсон з українськими номерами. Більшість пасажирів автобуса –  це люди з різних міст України, які поверталися із роботи чи навчання, переважно із південних і східних областей.

На місце аварії були відправлені два вертольоти для перевезення поранених: польська служба медичної допомоги з повітря і військова служба MI8. Пасажирів з перевернутого автобуса евакуювали пожежники.

Наразі всі постраждалі доставлені в лікарні або гуртожитки. Всього від початку були госпіталізовані 34 людини. 18 осіб, які не потребують госпіталізації, були доставлені в сусідній гуртожиток. Учасники ДТП, які не постраждали, розміщені у місцевій школі.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...