“Полон вбиває!” На Майдан вийшли родини полонених захисників

Автор: Любава Лисичкіна
15:13 18.02

Родини захисників Маріуполя та Азовсталі вкотре нагадують, що їх найдорожчі люди вже другий рік у російських катівнях без обміну.

“Полон вбиває!” На Майдан вийшли родини полонених захисників
Світлодіодне освітлення

У Києві проходить велика акція за повернення полонених. Рідній й друзі, колеги та діти, небайдужі українці вже котрий раз влаштовують акцію протесту з вимогою до влади робити кроки для повернення додому бійців.

 “Азовсталь — це не тренд. Це не популярний хештег в медіа. Азовсталь продемонструвала незламність і показала слабкість російської армії. Росія не змогла за 86 днів взяти штурмом завод, який обороняли кілька тисяч українських солдатів. Оленівка — це свідчення нелюдської жорстокості окупантів. Це рана в серці України, яка ніколи не загоїться.”, – ідеться у дописі Асоціації родин захисників “Азовсталі”.

Останній обмін, в якому брали участь бійці “Азова”, відбувся 11 червня. Це більше 8 місяців тому, нагадують в Асоціації. В родинах вважають, що Росія свідомо гальмує процес обміну полоненими, роблячи все можливе, щоб українські захисники залишалися в їхніх руках.

До слова,   18 лютого – сумна річниця кривавих подій Революції Гідності.
 

Великий Київ у Google News

підписатися