Політична педофілія та Ленін. Зеленського розкритикували за новорічне привітання

15:50 01.01

Вчора президент України Володимир Зеленський привітав українців з Новим роком. Традиційне звернення глави держави цьогоріч було побудовано у формі діалогу з дітьми, але користувачі соцмереж не оцінили таку новацію та розкритикували гаранта. Крім того, його порівняли з Леніним.

Політична педофілія та Ленін. Зеленського розкритикували за новорічне привітання

Відповідні меми, пости та коментарі можна знайти у Facebook. Зокрема, вважають, що використовувати дітей було цинічно та маніпулятивно. 

“Це цинічно використовувати дітей для свого нікчемного вітання”, – написав журналіст Андрій Дзиндзя.

Народний депутат VIII і IX скликань Вікторія Сюмар вважає відеозвернення Зеленського маніпулятивним.

“Маніпуляції завжди. Діти як декорація для емоційного сприйняття. Серіал форевер. З таким собі «казковим візіонером», який добре відтренованим голосом розказує про гуманістичні цінності…”, – йдеться у повідомленні.

Екс-депутат Ігор Мосійчук назвав звернення Зеленського “політичною педофілією”.

“І знову про новорічне привітання президента Володимир Зеленський, а точніше використання в цьому піар-ролику дітей. Як на мене то це мегазашквар і світові лідери як правило уникають використання дітей як акторів другого плану. Але наш Вова хоче оплесків, рейтингу і без різниці, що діти яких він використовував можуть отримати психологічну травму…”, – написав Мосійчук.

Багато кому звернення Зеленського нагадало картинки радянських часів з російським революціонером Володимиром Леніним або зі Сталіним.

Ось ще кілька гнівних коментів стосовно використання дітей в ролику:

Нагадаємо, Володимир Зеленський привітав українців з Новим роком. Звернення президента побудоване у формі діалогу з дітьми. Зеленський також згадав основні події цього року, як трагічні, так і позитивні – в ролику показали кадри цих моментів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...