Полігон в Підгірцях чекають зміни, вже оголошено пошук кращого проекту будівництва комплексу з переробки концентрату

22:41 28.09

Перевагу отримає проект, який, при достатній ефективності переробки, буде найдешевшим як на етапі будівництва, так і при подальшій експлуатації.

Полігон в Підгірцях чекають зміни, вже оголошено пошук кращого проекту будівництва комплексу з переробки концентрату

Як повідомили у ПрАТ «Київспецтранс», ідеться про  будівництво комплексу переробки концентрату з системою передочистки фільтрату.

Повідомляється, що згідно рішення Київської міської адміністрації (від 27 вересня 2018 року №1522/5586), комплекс буде споруджено на полігоні твердих побутових відходів №5. Замовником будівництва визначено ПрАТ «Київспецтранс».

Переможець конкурсу повинен буде розробити проектно-кошторисну документацію будівництва та разом з замовником пройти процедуру оцінки впливу на довкілля і процедуру експертної оцінки проектної документації. Після отримання позитивного висновку експертизи він має виготовити робочу документацію для будівництва об’єкту. Всі ці роботи повинні бути виконані до кінця 2022 року, після чого Київспецтранс оголосить конкурс на визначення виконавця будівництва комплексу.

Слід зазначити також, що переможець конкурсу має надати техніко-економічне обгрунтування обраної з пропонованых технологій переробки концентрату.  

До слова, мешканці сіл під Києвом вимагають скасувати будівництво “мегакладовища” з крематорієм у них під вікнами.

Великий Київ у Google News

підписатися