Поки рашисти воюють в Україні, їхні зарплати привласнюють військові клерки

Автор: Марія Супрун
04:30 21.05

Окрім значних військових втрат, деморалізація російських військ відбувається і зсередини. У розпорядженні СБУ – багато перехоплених телефонних розмов, де окупанти скаржаться, що їм не виплачують обіцяних коштів.

Поки рашисти воюють в Україні, їхні зарплати привласнюють військові клерки

У розпорядженні СБУ – багато перехоплених телефонних розмов, де окупанти скаржаться, що їм не виплачують обіцяних коштів.

Як, до прикладу, у цій розмові з дружиною загарбник каже, що більше не вірить в обіцянки командування розрахуватися з ними бодай за 2 весняні місяці: «…должно, короче, прийти сразу за март и до 20-го числа – за апрель. Но я в это не верю, честно, не верю. Потому что уже прокуратура, короче, в бригаде у нас в Будёновске работает за эти деньги. Потому что реально не выплачивают людям».

Одна з причин такої «економії» – бажання російських військових клерків нажитися на невиплаті зарплат. Бо ж у випадку смерті окупантів, гроші можна буде залишити собі.

Тож у головах загарбників все частіше виникають запитання: «А толку мы здесь? За кого боремся? Ни за кого, блин, вообще! Находимся хрен знает где…».

Але шукати на них відповіді окупантам варто було до перетину кордону з Україною, зазначають в СБУ.

Нагадаємо, окупанти бігають на пошуки наркотиків та алкоголю для себе і командирів.

Великий Київ у Google News

підписатися