Поки друга половинка на війні: як врятувати інтим у стосунках на відстані?

11:08 18.04

У ситуації, коли тисячі пар українців розділені кілометрами, інтимна сфера життя залишається мало висвітленою. Однак, за словами експертів, є як не втратити інтимну близькість із партнером, коли нема можливості бути поруч.

Поки друга половинка на війні: як врятувати інтим у стосунках на відстані?
Світлодіодне освітлення

Про це у етері Прямий FM розповів магістр психології із 10-річним досвідом практики, Костянтин Несвіт.

За словами психолога, найкращим рішенням все одно залишаються зустрічі наживо. При чому, бажано бачитися хоча б раз на 2,5 місяці. Та якщо такої можливості немає, існує декілька способів зберегти статеве життя у парі. Одним з варіантів, де партнерам буде легше перебороти певну соромʼязливість (якщо така є) — секстинг — тобто переписка інтимного змісту.

«Я би радив почати з листування більш інтимного характеру. Хоча б флірту. Можливо, обміну навіть не своїми фото, а гіфками, взятими у телеграмі… і саме таким чином ви зможете збуджувати фантазії одне одного. А саме фантазії, саме оця дистанція — вона і породжує збудження»

«Наступним рівнем» можуть стати відео- дзвінки або навіть сучасні секс-іграшки.

«Безумовно, секс по відео звʼязку. Але це вже більш прокачаний рівень. Для нього потрібно продовжити свій сором, свої певні стереотипи з цього приводу. Ну і звісно, забезпечити певного роду конфіденційність. І також навіть є іграшки, якими партнер може керувати онлайн. Дистанційно, у режимі реального часу. І для чоловіків, і для жінок. Раджу вивчити цю сферу. Вона також різноманітна і розвинута»

Також, за словами Костянтина Несвіта, декілька його клієнтів, взаємини яких вимушено розвиваються на відстані, спробували модель відкритих стосунків. Однак, психолог зазначає, що такий варіант підходить далеко не всім і загалом є більш складним для партнерів. Детальніше про це — у випуску проєкту «Відкрита студія».

Раніше Big Kyiv розповідав про поради психологів щодо правил, які не можна порушувати після повернення з фронту близької людини.

Великий Київ у Google News

підписатися