Погребиський: влада тисне на патріотів, але не реагує на антиукраїнські заяви нардепа від ОПЗЖ Волошина

Автор: Злата Колос
19:47 08.02

Судовий процес проти депутата Київради від партії “Європейська Солідарність“, учасника АТО Олександра Погребиського за заявою нардепа від ОПЗЖ Волошина – це чергова спроба політичного тиску на патріотичну опозицію.

Погребиський: влада тисне на патріотів, але не реагує на антиукраїнські заяви нардепа від ОПЗЖ Волошина

Про це Погребиський заявив під Печерським судом, де мало відбутися засідання у справі.

За словами Погребиського, невідомо скільки триватиме судовий процес, адже з боку так званого “потерпілого“ зацікавленості немає. Засідання перенесли на квітень через неявку Волошина.

 “Вони не приходять взагалі. Це може тривати довго, може тривати роками. Таким чином і діюча влада може намагатись впливати, наприклад на мої якісь рішення. Але це безглуздо, бо я ніколи в житті на такий вплив не буду піддаватись. Мені, на відміну від представників влади, проросійських політиків, нічого боятися. Я захищав і захищаю свою Батьківщину. Раніше я це робив, ризикуючи своїм життям на фронті. Зараз я це роблю в політичній площині. Тому боятися когось я точно не буду“, – наголосив Погребиський.

Депутат розцінює подібні судові процеси виключно як політичний тиск особисто на нього та опозиційну партію “Європейська Солідарність“.

“Я займаюсь захистом української держави – спочатку як активіст, зараз уже як депутат Київради. Моя найголовніша роль – це реалізація державницьких, реформаторських, проєвропейських принципів в українській політиці, у законодавстві, в тому числі – у Києві“, – пояснив депутат.  

Погребиський також зауважив, що СБУ мала б оперативно реагувати на заяви Волошина і його однопартійців.

“Якби СБУ вчасно реагувала на антидержавні заклики народних депутатів, зокрема Волошина, коли він дозволяв собі з трибуни казати, що українська держава є не суверенною, то можливо ці люди, які таким чином намагалися його виховати, не робили цих речей“, – додав він.

Як відомо, 21 липня 2020 року Олександр Погребиський біля парламенту став випадковим свідком інциденту, коли нардепа від ОПЗЖ Волошина на знак протесту проти його антиукраїнської позиції облили зеленкою.  

 

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...