Поетапний запуск громадського транспорту – план Шмигаля

12:28 22.04

В плані по виходу України з карантину розробляється також поетапний запуск громадського транспорту. Спочатку – міського транспорту, але за певних умов, потім – міжміського, а потім – міжобласного. Але не раніше 11 травня.

Поетапний запуск громадського транспорту – план Шмигаля

Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в інтерв’ю РБК.

За його словами, масові перевезення в замкнутих просторах – це один з найбільш серйозних ризиків, тому зняття обмежень в цій сфері потрібно розраховувати дуже уважно.

Транспорт, швидше за все, буде запускатися поетапно. Тобто спочатку – полегшення обмежень функціонування міського транспорту, але за певних умов і соціальної дистанції. Потім перейдемо до міжміського, потім – до міжобласного сполучення, і, напевно, наприкінці розглядатимемо відновлення авіаперевезень або глобальних залізничних перевезень”, – сказав Шмигаль.

Також він підкреслив, що це буде точно не до 11 травня.

Стратегія буде. Все залежить від розвитку ситуації, і, зокрема, від того, як ми пройдемо прогнозовані піки. Поки що ми розглядаємо 11 травня як такий собі рубіж, після якого ми очікуємо отримувати позитивні дані, і жити в більш м’якому режимі. Але не факт, що так і буде”, – додав Шмигаль.

загрузка...

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, станом на 22 квітня в Україні 6592 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 174 летальні, 467 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 467 нових випадків і 13 смертей, а 100 хворих одужали.

Українців вже попередили про другу хвилю вірусу. Також стало відомо, що карантин в Україні можуть подовжити до 12 травня, але він може бути з пом’якшеними умовами (СПИСОК).

загрузка...