Святкові богослужіння на Великдень відбувалися у десятках храмів Києва у різних районах в суботу та неділю. Та традиційно найбільше відвідувачів були у найбільших святинях, серед яких Києво-Печерська лавра.
У святковому примітанні Митрополит Єпіфаній побажав “попри всі труднощі й випробування, – йти вперед, до великої української Перемоги”.
На її території поруч з храмом експонуються унікальні писанки, які вдалося врятувати від ворожих обстрілів Добропарку на Київщині.
Зід час закупів на свята кияни рахували “індекс паски” – за останні чотири роки, з 2020-го, вартість приготування домашньої паски зросла на 87%.
Подорожчання помітили і на інші продукти, в ціні підскочили навіть банани. Цікаво, що з них готували на святковий стіл?
Читайте також: Що подивитися з дітьми на Великдень: 5 мультиків зі святковим настроєм
У столиці тим часом з’явився новий побратим – місто Загреб (Хорватія). Його туристи називають “Східним Парижем”.
Місто з 900-річною історією. Загреб утворився в результаті злиття двох міст Градца і Каптола. Від старовинних кріпосних стін донині збереглися тільки Кам’яні ворота, які отримали свій сучасний вигляд в XVIII столітті. Загреб є адміністративним, економічним і культурним центром Хорватії. місто з 900-річною історією.
Загреб утворився в результаті злиття двох міст Градца і Каптола. Від старовинних кріпосних стін донині збереглися тільки Кам’яні ворота, які отримали свій сучасний вигляд в XVIII столітті. Загреб є адміністративним, економічним і культурним центром Хорватії.