Подейкують, що транспортом столиці буде керувати чиновник часів Черновецького Водовозов – що відомо

Автор: Оксана Тупальська
12:30 29.06

Столична спільнота транспортників наполохалась звісткою, яку поширив Керуючий партнер “Національної антикризової групи” Тарас Загородній.

Подейкують, що транспортом столиці буде керувати чиновник часів Черновецького Водовозов – що відомо

Кажуть, Євген Водовозов хоче влаштуватися “керівником наземного громадського транспорту столиці”.

Загалом я звик чекати на офіційне підтвердження або спростування чуток, а не їх розповсюджувати. Але Водовозов – одіозний персонаж часів космічного мера, який до того ж працював з “регіоналами”. Та й стан міської транспорту викликає багато запитань, – каже Загородній.

Та додає, що після кожної зливи затоплені підземні переходи та цілі вулиці, затоплена станція метро «Деміївська», з аварійних мостів періодично обвалюється арматура:

Нагадаю, що Євген Водовозов починав працювати у «МакДональдзі» (хоча нічого поганого у цьому не бачу). Далі – різкий як зараз кажуть “соціальний ліфт” від касира «Мегабанку» до радника мера Харкова і керівника управління транспорту та зв’язку КМДА. Тут якісь дивні метаморфози, але це питання до правоохоронних органів.

Харківські ЗМІ повідомляли, що Водовозов фігурував в тендерних оборудках. Наприклад, був учасником легендарної схеми ремонтів трамвайних переїздів, коли тендерні умови виписали акурат під компанії з оточення мера. 

У Києві за часів Черновецького очолював управління транспорту і звʼязку КМДА. До того був помічником нардепа-регіонала Дмитра Святаша. Остання посада Водовозова в Харкові – заступник міського голови з питань інфраструктури. Він звільнився за власним бажанням в грудні 2023 року, пославшись на сімейні обставини. 

Чи на важливу посаду – керівника Департаменту транспорту – не буде призначений Євген Водовозов, побачимо. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин