Подарунок до Дня Києва: на Троєщині створюють оазу для відпочинку навколо озера

15:50 10.05

На Троєщині триває ремонт другої черги парку на проспекті Шухевича. Завершити роботи у зеленій зоні і подарувати її мешканцям планують до Дня Києва.

Подарунок до Дня Києва: на Троєщині створюють оазу для відпочинку навколо озера

Як повідомляє Деснянська РДА, на сьогоднішній день вже розчистили територію та озеро, розпочали прокладання пішохідних доріжок. Також у парку облаштують велосипедні доріжки, встановлять сучасне освітлення, лави, урни, підключать навігацію та відеоспостереження.

Окрім того, буде проведено озелененням території – у цій частині парку облаштують універсальне поле для міні-футболу й волейболу, спортивний майданчик із тренажерами та альтанку для гри в шахи.

В РДА кажуть, що третя черга капремонту парку теж здивує мешканців Києва, адже за проєктом на території можуть облаштувати великий амфітеатр-естраду. На території парку спорудять багатофункціональне футбольне поле з трибунами, поряд з яким вже розташований майданчик для воркауту. Біля спортивних майданчиків також з’явиться зона відпочинку з лавками та альтанкою зі столиками для гри в шахи. Для велопрогулянок та пробіжок створять ще одну кільцеву доріжку.

Читайте також: 10 самых красивых парков Киева

проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь проспект Шухевича, парк 2 очередь
загрузка...

Нагадаємо, що зелена зона розташована вздовж проспекту Шухевича на площі у 13 гектарів. Під час першої черги реконструкції у парку вздовж проспекту Шухевича вже облаштували прогулянкові доріжки, велодоріжки, також проклали доріжки із ФЕМу на прилеглій до парку території. На зеленій зоні встановили освітлення, лави та урни, 2 дитячих майданчики та розчистили озеро. Восени 2019 року завершили роботи над проектом другої черги парку, розчистили озеро.

Читайте також:

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...