Почому могили для народу. У ритуальній службі Києва викрили масштабну схему продажу місць на кладовищах

Автор: Галина Ворона
16:15 09.07.2021

СБУ викрила масштабні оборудки у ритуальній службі спеціалізованого КП “Спецкомбінат ПКПО”. Зловмисники вимагали хабарі за виділення місць для поховання на кладовищах Києва.

Почому могили для народу. У ритуальній службі Києва викрили масштабну схему продажу місць на кладовищах
оренда квартири Київ

Про це повідомляє СБУ.

За попередніми даними слідства, декілька посадовців комунального підприємства налагодили незаконний механізм одержання грошей з громадян за надання ритуальних послуг. За хабарі від 3 до 6 тисяч доларів США учасники схеми “гарантували” людям сприяння у виділенні місць для поховання.

До “схеми” залучили двох посередників, які представлялися працівниками столичних кладовищ і вимагали гроші за “послуги”.

Правоохоронці задокументували факт отримання 3 і 5 тисяч доларів за виділення двох місць на Лісовому кладовищі. Крім цього, одного з посередників затримали під час одержання 6 тисяч доларів США за виділення ще одного місця для поховання.

Наразі затриманому повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27 та ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності організаторів та інших учасників протиправної діяльності.

Нагадаємо, посадовець обласного кардіодиспансеру вимагав “на лапу” за підтвердження діагнозу.

Великий Київ у Google News

підписатися