Почесна громадянка Києва Яна Клочкова стала на бік російських окупантів – прикра історія

Автор: Оксана Тупальська
15:53 28.05

Чотириразова олімпійська чемпіонка, найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор Яна Клочкова після завершення спортивної кар’єри у 2011-2012 роках очолювала Національний олімпійський комітет та була зіркою телебачення – її запрошували експеркою в шоу та питали про фахову думку. Проте як тільки почалося повномасштабне вторгнення вона виїхала з Києва на територію Криму і з того часу не сказала жодного слова в підтримку України.

Почесна громадянка Києва Яна Клочкова стала на бік російських окупантів – прикра історія
Світлодіодне освітлення

Від початку повномасштабного вторгнення Яна Клочкова живе в окупованому росіянами Криму з мамою та сином Олександром. Тепер про її досягнення пишуть російські пропагандисти. Мовляв, родина спортсменки прогулювалася з георгіївськими стрічками, а “невдячні українці поливають її брудом лише за те, що виїхала в Крим”. А Клочкова зробила вибір “не на користь українських радикалів”. 

Насправді, Яна ще під час перебування в Україні демонструвала свою симпатію до Віктора Януковича. Кажуть, що була близька до біглеця ще з 2006 року, також була депутатом Харківської міської ради від “Партії Регіонів”. Так само за президентства Януковича очолювала Національний олімпійський комітет. Тепер, пишуть пропагандисти – Яна веде тихе-мирне життя в Криму. 

Звичайно, спортивні фанати в Україні засмучені вибором спортсменки. Ще під час перебування в Києві вона була амбасадоркою запливів через Дніпро в 2021 році. А також будувала кар’єру під українським прапором. Про це тепер нагадує сторінка фан-клубу в мережі Інстаграм, де спортивні вболівальники досі пишуть про прикрий фінал спортсменки. Особисту сторінку Яна закрила. 

Читайте також:  Літак Януковича не залишав територію Білорусі, а вздовж кордону нові “ученія” – що відбувається на північ від Київщини 

Російські пабліки також повідомляють, що начебто “Яна образилась на Україну”. Та згадують факт, коли в 2021 році її не запросили святкувати День незалежності України. 

Великий Київ у Google News

підписатися