Почався відбір громадських організацій до Ради з відновлення “Охматдиту”

Автор: Галина Ворона
17:50 09.08

Міністерство охорони здоров’я оголосило про початок відбору семи представників громадських організацій для участі у Раді з відновлення “Охматдиту”. Вона забезпечуватиме громадський контроль за всіма процесами відновлення дитячої лікарні.

Почався відбір громадських організацій до Ради з відновлення “Охматдиту”
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Участь у відборі можуть взяти представники громадських об’єднань, їхніх спілок, благодійних організацій, що мають щонайменше три роки досвіду роботи в одній (або більше) із таких сфер:

  • запобігання корупції;
  • захист прав пацієнтів;
  • розвиток сфери охорони здоров’я, відновлення пошкодженої (зруйнованої) медичної інфраструктури;
  • діяльність професійних асоціацій працівників сфери охорони здоров’я;
  • діяльність професійних асоціацій у сфері архітектури та містобудування.

Відбір здійснюватиме персональний склад Ради з відновлення, сформований на першому етапі формування персонального складу. Це представники від благодійників, які зробили найбільші пожертви, проєктів міжнародної технічної допомоги, дипломатичних установ іноземних держав в Україні, міжнародних та міжурядових організацій і фондів, а також по одному представнику МОЗ України та НДСЛ Охматдит.

Учасників відбиратимуть шляхом рейтингового голосування членів Ради за результатами розгляду заявок на участь.

Щоб подати заявку на участь, представники громадськості, які відповідають критеріям, мають до 14 серпня 2024 року включно заповнити та надіслати форму за посиланням.

Читайте також: Раду з відновлення” Охматдиту” формуватимуть у два етапи – хто до неї увійде

Нагадаємо, 22 липня було оголошено тендер на відбудову нового корпусу “Охматдиту”. На нього подалися півтора десятка фірм із пропозиціями на сотні мільйонів. Переможцем стала фірма зі статутним капіталом 5 тис. гривень, завищеним прайсом та технікою, що працює не вище 2-го поверху – і це викликало великий резонанс у суспільстві. Після цього скандальний тендер вирішили скасувати і провести новий – через Prozorro. Згодом у МОЗ повідомили, що разом з основним будуть скасовані супутні тендери на 14 млн грн, до яких теж виникло багато питань. Після скандалу з тендерами було вирішено створити наглядово-ревізійну раду, яка забезпечуватиме громадський контроль за всіма процесами відновлення” Охматдиту”.

Великий Київ у Google News

підписатися