Почались якісь “розборки”: виник скандал через пам’ятник Роману Вірастюку

11:18 29.11.2021

Ексзаступник міністра молоді і спорту Микола Даневич виступив з ініціативою щодо збору коштів на пам’ятник спортсмену Роману Вірастюку, який пішов з життя у 2019 році. Але, як виявилось, це викликало незадоволення брата спортсмена – депутата від “Слуги народу” Василя Вірастюка.

Почались якісь “розборки”: виник скандал через пам’ятник Роману Вірастюку
Світлодіодне освітлення

Про скандальну ситуацію написав сам Даневич у Facebook.

За його словами, перед тим, як опублікувати своє звернення щодо збору коштів на пам’ятник, він погодив це питання з дружиною Романа – Іриною, яка надала номер своє банківської картки та фото Романа, а також  мамою Романа.

На мою думку, в ініціативі встановити пам’ятник Роману Вірастюку силами друзів, немає нічого поганого, адже Роман навіки залишився нашим другом, якого ми любимо і шануємо. І я був радий, що сім’я Романа підтримала мою пропозицію (повірте, вона була щира), радий був, що моя ініціатива знайшла відгук в багатьох друзів і на карту дружини Романа почали надходити перші кошти“, – написав Даневич.

Але, як виявилось, не всім у великій родині Вірастюків прийшлась до душі його ініціатива.

Я й не знав, що свою пропозицію я мав погоджувати особисто з кожним членом родини. І почались якісь “розборки”… Не хочу бути в це втягнутий… Тим більше, що справа була доброю і від душі… Прикро, що її так осквернили… Залишимо родині самій вирішувати це питання. А щодо закритих коментарів під моїм постом – коментарі закрив по проханню довіреної особи Василя Вірастюка“, – пояснив Даневич.

Зазначимо, що з цього приводу сам Василь Вірастюк написав гнівний пост у Facebook, але згодом видалив. Наразі Вірастюк опублікував новий допис – що конфлікт вже вичерпано.

Нагадаємо, колишній капітан Олімпійської збірної України, директор Департаменту олімпійського спорту Роман Вірастюк помер в липні 2019 року. Роману Вірастюку був 51 рік. Перед цим він переніс складну операцію на серці, після якої не зміг відновитись. Прощання відбувалося в Києві, а похований він у Івано-Франківську.

Великий Київ у Google News

підписатися