Поблизу Центрального залізничного вокзалу на колію впала огорожа

13:23 27.09

Біля станції Київ-Пасажирський на колію впала огорожа пішохідного мосту. Цього разу, на щастя, обійшлось без постраждалих.

Поблизу Центрального залізничного вокзалу на колію впала огорожа

Про це повідомляє Муніципальна варта Києва на своїй сторінці у Facebook

Кияни та гості столиці жаліються на стихійну торгівлю, яка процвітає даною локацією.

“Прямо поблизу центрального вокзалу столиці роками стоять барикади з мотлоху. Тут ви можете придбати все від контрабандних цигарок до ананасів. Мотлохом захаращено усе. Мотлохом обвішані і огорожі вокзалу. Сьогодні ці огорожі впали на колії”, – зазначається в повідомлені.

Згодом “Укрзалізниця” відновила пошкоджені перила на пішохідному мосту через головні колії станції Київ-Пасажирський. Наприкінці вересня залізничники проведуть його планову діагностику.

Як повідомили у компанії, саме постійний фізичний вплив під час стихійної торгівлі призвів до руйнації перильного огородження пішохідного мосту. Для попередження та недопущення стихійної торгівлі на мосту регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» неодноразово зверталася до Національної поліції України. Останнє звернення було 9 вересня 2020 року.

загрузка...

Стихійна торгівля вже не перший рік створює незручності киянам. Нагадаємо, що нещодавно на Дарниці стихійну торгівлю влаштували на “кістках” замордованих нацистами людей.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...