По ребрах замість ля-муру. У Києві викрили банду, яка заманювала іноземців на “романтичні побачення”

Автор: Тетяна Сененко
18:34 02.08

Оперативникам вдалося затримати організовану злочинну групу, учасники котрої через соціальні мережі заманювали іноземців на романтичні знайомства та побачення. А коли ті приходили в ресторан чи кафе “на побачення” – там їх чекали спортивні молодики, які били іноземців, катували та грабували.

По ребрах замість ля-муру. У Києві викрили банду, яка заманювала іноземців на “романтичні побачення”

Про це повідомили на брифінгу у Київській міські прокуратурі.

Затримали злочинну групу в ніч на 1 серпня 2021 року.

До складу банди входило 10 осіб. У змові в цій схемі були офіціанти закладів, адміністратори і навіть патрульний поліцейський – він виконував роль водія. Допомагали заманювати іноземців кілька громадянок України – вони призначали побачення у конкретних закладах.

Коли іноземці приходили в ресторан, як вони думали, на побачення, їм виставляли чеки із сумами в 5-10 разів вищими від реальної суми замовлення. І коли іноземець відмовлявся платити – жертву затягували в підсобку адміністратора і починали знущання.

Читайте також: “Державні послуги онлайн”. Шахраї через “Дію” взяли на жінку кредит

“По факту, іноземців забирали гроші, мобільні телефони, інші цінні речі, аби начебто покрити ці збитки, завдані закладу“, – зазначив під час брифінгу керівник Київської міської прокуратури Олег Кіпер.

На сьогодні усім десятьом учасникам злочинної групи повідомили про підозру. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу – тримання під вартою.

Читайте також: Вкрав сам у себе «Jaguar» і вимагав гроші за страховку. На Київщині піймали горе-шахрая

Нагадаємо, шахраї вкрали приміщення, в якому працювали дільничні інспектори.

 

Великий Київ у Google News

підписатися