По небезпечному котловану метро на Виноградарі вільно лазять діти 

Автор: Ольга Даниленко
15:08 20.06

Діти вільно лазять по величезному котловану небезпечного замороженого будівництва станції метро на Виноградар – там звідусіль стирчить іржаве залізяччя, звалені докупи силові кабелі, охорона не контролює територію. “Це до першого нещасного випадку”, – кажуть мешканці Виноградаря.

По небезпечному котловану метро на Виноградарі вільно лазять діти  Фото: За обіцянками мера Києва Кличка по вулиці Північно-Сирецькій вже мала бути станція метро

Фотографією з дітьми, що гуляють будівельним майданчиком на висоті десятка метрів, поділилися мешканці житлового масиву Виноградаря

Вони наголосили, що огорожа навколо замороженого будівництва зяє отворами – можна не лише вільно пройти всередину колишньої будівельної зони, а й виходити, де заманеться.

Ймовірно, в нинішніх умовах ситуація триватиме, буквально, до першого нещасного випадку – тоді міська влада нарешті визнає обєкт небезпечним і закриє аж до початку будівництва”, – наголосили мешканці Виноградаря у Facebook. 

 

Вони також закликають батьків пояснювати дітям, чому саме не треба заходити та проводити час на замороженому будівництві.

Додамо, охорону для замороженого будівництва метро на Виноградар повинні забезпечити АТ “Київметробуд”. Однак, договір з компанією було розірвано минулого року.

Читайте також: Мідні силові кабелі з будмайданчика метро на Виноградар валяються у міському парку 

Нагадаємо, у 2016 році мер Києва Віталій Кличко оголосив про початок робіт з продовження Сирецько-Печерської лінії на житловий масив Виноградар. Він  неодноразово перепрошував за затримку у будівництві та заявляв, що відкриття планується у 2024 році.

Як повідомляв “ВК”, будівництвом станції метро в бік житлового масиву Виноградар мав займатися генпідрядник “Київметробуд”, однак компанія пережила корпоративний конфлікт та звільнила більшу частину співробітників. Суд змусив підрядника будівництва метро на Виноградар повернути Києву 139 млн грн.

А Київський метрополітен оголосив новий тендер на продовження будівництва.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин