Плюс півтисячі дітей за партами: у Слов’янській гімназії надбудують 4-й поверх

Автор: Любава Лисичкіна
11:19 27.11.2021

В Дарницькому районі можливо перебудувати ще 10 шкіл за типовим проєктом реконструкції, що дасть можливість збільшити потужність закладів на додаткові шість тисяч місць.

Плюс півтисячі дітей за партами: у Слов’янській гімназії надбудують 4-й поверх Фото: Дарницька РДА
Як повідомляється, надбудова додаткового поверху дасть можливість збільшити потужність закладу на 540 місць. 
 
23 листопада 2021 року у Київській міськдержадміністрації затверджено розпорядження щодо реконструкції будівлі середнього загальноосвітнього закладу «Слов’янська гімназія» з надбудовою 4-го поверху. Відповідно до цього розпорядження, вже наступного року мають розпочатися роботи з надбудови.
 
Таке архітектурне рішення – надбудова поверхів – є актуальним для щільно забудованих районів міста. Найцікавішим у цьому проєкті є те, що не потрібно виділяти нові земельні ділянки, підключати комунікації, а навпаки – після проведення термосанації приміщень, значно зменшиться використання енергоспоживання.
 
У Дарницькому районі у 2020 році вже успішно реалізований подібний пілотний проєкт з реконструкції гімназії № 315 із надбудовою 4-го поверху. Роботи тривали майже 5 місяців. Надбудова додаткового поверху дала можливість збільшити потужність закладу з 1260 до 1880 місць.
 
Як відомо, офіційно ввести в експлуатацію житло можна онлайн: хто і як отримає «будівельну амністію».

Великий Київ у Google News

підписатися