Про демонтаж повідомила в соцмережі депутатка Київради Ксенія Семенова:
“Може я чогось не розумію. Подоляни, там дійсно погана вже була плитка? Треба міняти?”, – написала обраниця.
Вона також опублікувала відео, на якому видно, як спецтехнікою знімають верхнє покриття дороги.
Під постом думку Ксенії розділяють жителі району. Кажуть, що нормальна була плитка, а знімати її під час війни могли б і не поспішати, деякі дописувачі закликають знімати каміння вручну, а не технікою, аби воно збереглося та було придатне для використання на інших ділянках.
Як виглядав вказаний фрагмент вулиці Григорія Сковороди до ремонту, можна побачити на Google-карті.
Викладена плитка прикрашала тротуар тільки біля будинку №6, а от щоб дійти до дому його мешканці мали прогулятися тротуаром, зліпленим зі шматків асфальту різного кольору – чорного, сірого та бурячкового. Вочевидь, латання дороги на маршруті відбувалося не один рік.
Також на сторінці КК “Київавтодор” є повідомлення, що на вулиці Григорія Сковороди ремонтують покриття від вулиці Волоської до Набережно-Хрещатицької. На цій ділянці нині перекрито рух транспорту та частково пішоходів до 30 вересня 2023 року.
Вочевидь, для того, щоб покласти однотипне покриття на всій ділянці, доводиться забирати латку з плитки біля будинку Григорія Сковороди, 6. Тому результат робіт залежатиме від ретельності ремонтників – зроблять вони тротуар, враховуючи той, де була плитка, кращим, чи лише зіпсують працю людей, які раніше викладали камінці біля дому.
Яким буде покриття вулиці Григорія Сковороди та чому зносять плитку, яка, ймовірно, була викладена жителями багатоповерхівки біля під’їздів, кореспондент “Великого Києва” попросив роз’яснити за запитом КК “Київавтодор”. Поцікавились також, скільки коштів передбачено на ремонт ділянки.
Нагадаємо, Київський метрополітен оголосив конкурс на капітальний ремонт вестибюля станції “Лук’янівська”, який зазнав пошкоджень у березні 2022 року під час російської ракетної атаки.