Пляжі Києва – куди ходять приймати сонячні ванни кияни

Автор: Оксана Тупальська
17:45 29.05

Потепління потягнуло жителів столиці засмагати на пляжах. Плавати під час війни та надовго затримуватись біля води не радять – через відсутність укриттів. Проте на випадок, якщо жителі міста все ж поприходять, дезінфекцію зон відпочинку комунальники таки проводять. Куди ходять та діляться світлинами – зараз розповімо.

Пляжі Києва – куди ходять приймати сонячні ванни кияни
Світлодіодне освітлення
Комунальні служби у Києві почали обробку хімікатами міських пляжів і прибережних територій. Хоча у столиці цього літа офіційно не відкриватимуть пляжний сезон, обслуговування об’єктів здійснюється у штатному режимі. Кажуть, сезонні санітарні заходи необхідні, щоб запобігти зараженню людей лептоспірозом, який переносять гризуни, а також іншими небезпечними хворобами, які можуть виникнути після укусів кліщів.
 

На озері Мартишів на Осокорках відвідувачі гріються до заходу сонця. Своєю першою засмагою хвалиться жителька мікрорайону Анна Галенза:

Жителі Оболоні перевіряють водичку біля парку “Наталка”:

На ВДНГ відкрилася локація «Пірс 39» –  це зона відпочинку в форматі «міський пляж» з басейнами просто неба. А з 1 червня запрацює і дитячий басейн з гіркою. 

А ось так гріються на сонечку на Трухановому острові:

А ще вам може бути цікаво, як засмагали на Дитячому пляжі в Гідропарку в 1980-их. Цьогоріч засмагальників стільки не спостерігається:

Великий Київ у Google News

підписатися