Пляшки з-під пивасика, бульбулятори, мотлох. У Гідропарку триває прибирання в рамках World Cleanup Day (ФОТО)

Автор: Любава Лисичкіна
14:13 18.09

Сьогодні на Гідропарку та інших локаціях по місту прибирають тисячі киян. Багато учасників прийшли з родинами, аби вчити дітей бережливому ставленню до довкілля.

Пляшки з-під пивасика, бульбулятори, мотлох. У Гідропарку триває прибирання в рамках World Cleanup Day (ФОТО)

Мета заходу — порятунок планети від сміття та формування культури чистоти. Всеукраїнський молодіжний рух закликає долучитися кожного, своїми діями змінювати світ та мотивувати до цього інших.

Гідропарк став центральною локацією з прибирання для киян

“Ми “раді”, що багато жителів столиці весело провели літо, за****вши  рекреаційну зону. Пляшки від вінішкі і пивасика, бульбулятори і обгортки поїдуть на сортування” – зазначила киянка Тетяна Тихомирова.

“Моя особиста мрія, щоб такі акції відбувались кожен день. Щоб ми поступово змінювали ставлення до міського простору”, – зауважив перший заступник голови з питань здійснення самоврядних повноважень КМДА Олексій Кулеба.
Серед учасників прибирання: громадські активісти, підприємці, співробітники педагогічних колективів, учні і студенти, державні службовці. 
Як відомо, сьогодні,  18 вересня, одночасно в 180 країнах світу, у тому числі й Україні, понад 50 мільйонів людей вийшли прибрати нашу планету у рамках Всесвітнього дня World Cleanup Day
 
Нагадаємо, у столиці цього місяця знову запрацюють пункти прийому старої техніки – що і куди можна здати безкоштовно (АДРЕСИ). 

Великий Київ у Google News

підписатися