Платила за проживання у власній квартирі: відома українська актриса потрапила в аферу

19:18 26.09

Українська актриса Катерина Гулякова розповіла, що після розлучення з чоловіком попалася в лапи шахраїв. 

Платила за проживання у власній квартирі: відома українська актриса потрапила в аферу

Про це вона сказала в інста-сторіз.

За словами дівчини, вона знайшла покупця на свою квартиру. При цьому вони домовилися до якого числа вона там ще буде жити разом зі своєю дочкою, але в договорі вони не вказали ці дати. В результаті чоловік вигнав її на вулицю разом з дитиною.

“Були домовленості, на яких умовах я продаю квартиру і до якого часу залишаюся в ній. Але коли прийшов час підписання документів, новий власник відмовився вказувати в договорі дату виїзду. Я категорично не хотіла підписувати папери на його умовах. Але ця людина клялася, що ніколи не вижене на вулицю жінку з дитиною”, – пояснила зірка.

Читайте також: В центрі Києва шахраї заволоділи двома квартирами померлого

Також вона зазначила, що займалася продажем квартири самостійно, не вдаючись до послуг брокера. Такий вчинок Катерина назвала великою дурістю. 

“В результаті нам довелося платити тій людині орендну плату за те, що ми живемо в своїй квартирі, а на момент виїзду він вирішив залишити частину наших особистих речей собі”, – додала актриса.

Нагадаємо, раніше Прокуратура повернула територіальній громаді Києва квартиру вартістю понад 1 млн гривень, яку було привласнено шахрайським шляхом.

Великий Київ у Google News

підписатися