Півсотні снарядів і мін знайшли сапери на дні блакитного озера в Горенці

Автор: Марія Супрун
15:44 28.05

У Горенці на Київщині біля Блакитного озера точилися запеклі бої, під час яких загинули понад десяток коней, які перебували в стайні поряд із водоймою. Піротехніки та водолази нині очищують озеро до початку купального сезону. 

Півсотні снарядів і мін знайшли сапери на дні блакитного озера в Горенці

Як йдеться в сюжеті ТСН, Блакитне озеро в Горенці колись було місцем відпочинку, а нині є захаращена боєприпасами територія площею у вісім гектарів. Чи стане ця зона безпечною для відпочинку і чи зможуть купатись в цьому озері люди залежить від рятувальників, які за допомогою підводного дрону обстежують дно.

Водночас, в планах у саперів відпочинку поки немає через незліченну кількість боєприпасів і снарядів, залишених під час активних боїв з російськими військами. Зокрема, півсотні снарядів і мін вже знайшли сапери на дні.

Поки піротехніки виловлюють на дні небезпечні боєприпаси, на іншому березі біля озера пасуться коні з місцевої стайні. Із сотні коней і поні – понад десятка загинули від осколкових уражень снарядів. Поранених коней працівники стайні намагались рятувати, тоді як російські вертольоти бомбардували територію.

Нагадаємо, Камалія розповіла про вбивство окупантами її коней.

Великий Київ у Google News

підписатися