Після сюжету по телевізору про український шпиталь, ворог його знищив (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
00:05 19.06

Після сюжету по українському телебаченню про один зі шпиталів, ворог знищив його.

Після сюжету по телевізору про український шпиталь, ворог його знищив (ФОТО)

Про це розповіла Ганна Маляр.

Давайте знову про це поговоримо шановні журналісти та ВСІ, хто викладає публічно інформацію. Спонукав на допис ранковий сюжет по українському телебаченню в “Марафоні” про одну з обласних лікарень у великому місті – з усіма подробицями, наче для розвідки ворога знімали сюжет. На фото один і той же шпиталь – до і після оприлюднення інформації про нього“, – написала Маляр та додала світлини шпиталю.

Маляр нагадала, що не треба в умовах війни в сюжетах і текстах називати назву лікувального закладу та населений пункт, де він знаходиться, бо ворог зацікавлений знищити лікувальні заклади, в яких лікують та ставлять у стрій військових. Детальне оприлюднення інформації про лікувальний заклад, у якому лікують військових та цивільних поранених, наражає на небезпеку всіх – сам заклад, лікарів і пацієнтів.

Як тоді про це говорити і показувати?

  • лікарів зі спини (щоб не наражати їх на особисту небезпеку)
  • лікувальний заклад без розпізнавальних ознак – щоб не було зрозуміло де це
  • назву закладу не називати. Як це роблять військові ЗМІ – «в одній з лікарень України або в одній з лікарень на півдні»

Не варто розповідати, що в середині закладу, які операції проводяться, хто з лікарів їх робить, який потік поранених, не треба розкривати місце і роль закладу у системі під час воєнного стану.

Нагадаємо, обстріл Київського бронетанкового заводу пов’язують з бронемашиною РФ, тепловізором Thales та сюжетом 1+1.

 
 

Великий Київ у Google News

підписатися