Пішла епоха монобільшості? “Слуги народу” не підтримали програму Шмигаля

11:25 18.06

У четвер, 18 червня, парламент вдруге не знайшов голосів для підтримки програми уряду. Таким чином, Кабмін знову опинився у підвішеному стані, адже він не отримав річного імунітеті і ініціювати його відставку можуть у будь-який момент.

Пішла епоха монобільшості? “Слуги народу” не підтримали програму Шмигаля

Про це повідомив у Телеграм-каналі народний депутат Олексій Гончаренко (“Європейська солідарність”).

Епоха монобольшості закінчилася”, – додав він.

Як видно на фото, що додав Гончаренко, програму Кабміну підтримали тільки 207 депутатів із 366 присутніх – 176 представників “Слуги народу” та група “Довіра”.

Гончаренко додав, що його фракція зібрала вже 80 підписів народних депутатів за відставку цього уряду.

загрузка...

Сам Денис Шмигаль у Телеграм-каналі зазначив, що уряд продовжить виконувати намічені завдання.

Це і підтримка українського виробника, підтримка малого та середнього бізнесу, це підтримка енергетиків, фермерів та багато інших кроків, яких очікує суспільство. Я неодноразово казав, що наш уряд не цікавить імунітет — нас цікавить добробут країни”, – написав він.

Він вважає, що програма діяльності — це була можливість для депутатів продемонструвати єдність політикуму та турботу про людей.

Додамо, що два тижні тому у Раді вже розглядали програму Кабміну. Тоді її розкритикували, назвали рефератом та відправили на доопрацювання.

В історії України ще не було такого, щоб уряд перед призначенням не затвердив програму своєї діяльності, яка дає імунітет на рік. Правда, у разі добровільної заяви про відставку Рада може звільнити прем’єра та відправити Кабмін у відставку у будь-який момент, як це сталось з попередником Шмигаля Гончаруком.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...