Pink Floyd випустив трек «Hey Hey Rise Up» на підтримку народу України – відео

Автор: Любава Лисичкіна
23:00 07.04

У треку використано вокал Андрія Хливнюка, лідера гурту “Бумбокс”, взятого з його посту в Instagram, на якому він на Софійській площі в Києві співає «Ой, у лузі червона калина».

Pink Floyd випустив трек «Hey Hey Rise Up» на підтримку народу України – відео

Як ідеться на офіційному youtube-каналі гурту, усі виручені кошти підуть на  гуманітарну допомогу Україні.

Назва треку Pink Floyd взята з останнього рядка пісні, який перекладається як «Гей, гей, вставай і радій».

Відео на «Hey Hey Rise Up» було знято відомим режисером Метом Уайткроссом, а Андрій співав на екрані під час гри гурту.

Клавішник Девід Гілмор, який має українську невістку та онуків, каже: «Ми, як і багато інших, відчуваємо лють і розчарування від цього підлого акту вторгнення до незалежної, мирної демократичної країни ».

Говорячи про свої сподівання на трек, Гілмор каже: «Я сподіваюся, що він отримає широку підтримку та розголос. Ми хочемо зібрати кошти і підняти моральний дух. Ми хочемо продемонструвати нашу підтримку Україні і таким чином показати, що більшість світу вважає абсолютно неправильним вторгнення супердержави в незалежну демократичну країну, якою стала Україна».

В ілюстрації до треку зображено національну квітку України – соняшник кубинського художника Йосана Леона. Обкладинка синглу є прямим посиланням на жінку, яку бачили по всьому світу, яка давала насіння соняшника російським солдатам і казала їм носити їх у кишенях, щоб, коли вони помруть, виросли соняшники.

Як відомо,  Росію вигнали з Ради ООН з прав людини.

Великий Київ у Google News

підписатися