“Пілот” у Голосієві: для мобільних торгових точок розробили єдиний універсальний вигляд

Автор: Галина Ворона
16:00 13.09

Місто започаткувало пілотний проєкт, спрямований повністю змінити підхід до розміщення на вулицях міста мобільних торговельних точок – мобільних кав’ярень, купав, автокафе тощо. Реалізація проєкту починається з Голосіївського району.

“Пілот” у Голосієві: для мобільних торгових точок розробили єдиний універсальний вигляд

Про це повідомили у комунальному підприємстві “Міський магазин”.

17 вересня відбудуться електронні торги на розміщення засобів пересувної дрібнороздрібної торговельної мережі в Києві. 

На аукціоні, зокрема, буде заявлено близько 20 локацій пересувної торгівлі для розміщення в Голосіївському районі. Архітип засобів пересувної торгівлі розробляли фахівці з урахуванням сучасних трендів, санітарно-епідемічних вимог, зручності для продавця та споживача. Представники бізнесу брали безпосередню участь у розробці універсального вигляду пересувної точки. Він має поєднуватись із загальним виглядом міста, у жодному разі не порушуючи благоустрій.

У КП кажуть, що місто прагне кардинально змінити підхід до пересувної торгівлі: щоб жодної точки несанкціонованої торгівлі в місті не було.

Київ дає зелене світло підприємцям, які готові працювати у правовому полі: оформити повний пакет документів на розміщення та торгівлю, сплачувати необхідні внески до бюджету”, – зауважили в КП.

До участі у конкурсі запрошують представників бізнесу, “які готові працювати у легальному полі, виконати чіткі вимоги щодо вигляду та розміщення мобільної точки продажу”.

Графічну схему розміщення засобів пересувної торгівлі можна переглянути за посиланням.

Читайте також: Комунальники не на жарт взялись за стихійну торгівлю. Киян просять допомогти – не купувати з рук 

Нагадаємо, київських дизайнерів запросили пошити однакові намети для вуличної торгівлі.

Великий Київ у Google News

підписатися