Підвищення тарифів на тепло і гарячу воду, металодетектори в школах та платне паркування на Позняках – найрезонансніші новини четверга

Автор: Любава Лисичкіна
21:47 16.09

Міська влада готується до опалювального сезону, і це не може не хвилювати киян: тема компенсації теплопостачальним підприємствам різниці в тарифах стоїть як ніколи гостро. Крім цього, найбільше кияни сьогодні читали про захист дітей в школах та появу там металодетекторів, а також дивувалися нововведенням у паркуванні у мікрорайоні Позняки.

Підвищення тарифів на тепло і гарячу воду, металодетектори в школах та платне паркування на Позняках – найрезонансніші новини четверга

“Великий Київ” зібрав  найбільш обговорювані новини четверга, 16 вересня.

Наболіле питання: владу просять визначитися з компенсацією різниці в тарифах на тепло і гарячу воду

На киян чекає неминуче зростання послуг теплопостачання, якщо влада терміново не вирішить питання компенсації теплопостачальним підприємствам різниці в тарифах. Це дозволить не лише не підвищувати тарифи на тепло та гарячу воду, а також дасть змогу у плановому режимі розпочати й провести опалювальний сезон.

Як пояснили в КМДА, в лютому 2021 року був підписаний Меморандум між Кабінетом міністрів та Асоціацією міст України про взаєморозуміння щодо врегулювання проблемних питань у сфері централізованого постачання теплової енергії та постачання гарячої води.

Згідно з ним, у Києві та низці українських міст не піднімали тарифи на тепло та гарячу воду попри зростання затрат теплопостачальних підприємств, зокрема, на закупівлю природного газу. Зі свого боку, центральна влада взяла на себе зобов’язання врегулювати питання компенсації різниці в тарифах, що виникає.

Ще більше захисту: школи Києва обладнають металодетекторами

Як зазначається, металодетектори мають інтегрувати з інформаційними системами “Безпечне місто” та “Єдина школа”.

У Київраді переконані, що необхідно збільшувати фінансування на взаємодію з правоохоронними органами, щоб підвищити безпеку дітей під час освітнього процесу і встановлення металодетекторів є одним із етапів на цьому шляху.

На Позняках паркування на кількох вулицях стало платним – вартість

На столичних Позняках парковка на ряді вулиць стала платною. Їх віднесли до 3 зони, і таким чином залишити там автомобіль стало коштувати 5 грн/год.

Парковки тепер вважаються платним з 8:00 до 22:00. Таким чином, в день доведеться віддати 70 гривень.

 

Великий Київ у Google News

підписатися