“Підтримувати, а не створювати тягарі”. В “Євросолідарності” прокоментували ситуацію з тарифами

13:40 22.09

Депутати Київради від “Європейської Солідарності” б’ють на сполох щодо чергового підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та ціни на енергоносії.

“Підтримувати, а не створювати тягарі”. В “Євросолідарності” прокоментували ситуацію з тарифами

Про це йдеться на Facebook політсили. 

Зазначається, що наразі комісія з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу підтримала важливий проект рішення про звернення до Верховної Ради і Кабінету Міністрів України щодо недопущення зростання тарифів на опалення та гарячу воду.

Адже після тривалих карантинних обмежень введених внаслідок поширення COVID-19, глибокої економічної кризи, зростання безробіття, платоспроможність українських родин значно погіршилась.

Житлово-комунальні послуги стосуються безпеки і комфорту громадян, забезпечують їхні найбільш важливі потреби. Зараз людям доведеться платити суттєво більше, електроенергія обійдеться вдвічі дорожче, а ціна на опалення зросте в півтора-два рази. У населення немає коштів, аби оплачувати такі високі тарифи, а відповідно накопичуватимуться вагомі борги. У свою чергу, влада повинена зробити все, щоб забезпечити виробників тепла газом українського видобутку без посередників, що дозволить стримати ціни на комунальні послуги”,

– каже депутат Київради від “Європейської Солідарності” Тарас Криворучко.

Як наголошує Тарас Криворучко – дієвий механізм, який захистить громадян та допоможе пережити опалювальний сезон – збільшення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Європейська Солідарність” пропонує спрямувати не менше 20 млрд. грн допомоги, що надійшла від МВФ, на виплати субсидій громадянам для оплати житлово-комунальних послуг. Також ми звертаємося до уряду забезпечити автоматичне нарахування субсидій тим, хто їх потребує“, – зауважив депутат.

Відомо, що ціна газу збільшується з 4 до 7,6 грн для населення та з 7 до 20 грн за 1 куб.м для бюджетної сфери.

Нагадаємо, раніше в “Нафтогазі” повідомляли, скільки платитимемо зимою за газ. 

Великий Київ у Google News

підписатися